آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های امروز، با اشاره به دشمنی آل سعود با ایرانی‌ها و شیعیان خطاب به آنها اظهار داشت: یک روز بر سر حجاج ایرانی سنگ و پاره آهن ریختید و روز دیگر در مسیر منا عده‌ای را خفه کردید و بعد در مقابل مرگ هزاران نفر از حجاج بی‌تفاوت از کنار آن رد شدید و امروز هم در انجام وظیفه شرعی حجاج کارشکنی می‌کنید.

به گزارش «تابناک»؛ آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های امروز، با اشاره به دشمنی آل سعود با ایرانی‌ها و شیعیان خطاب به آنها اظهار داشت: یک روز بر سر حجاج ایرانی سنگ و پاره آهن ریختید و روز دیگر در مسیر منا عده‌ای را خفه کردید و بعد در مقابل مرگ هزاران نفر از حجاج بی‌تفاوت از کنار آن رد شدید و امروز هم در انجام وظیفه شرعی حجاج کارشکنی می‌کنید.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: آل‌سعود در کنفرانس اسلامی که باید نماد وحدت باشد بذر تفرقه پاشید اما حالا باید منتظر باشد و بداند که کاخ شیشه‌ای‌شان ویران و مانند خانه عنکبوت از هم می‌پاشد.

تعجب ما از سران کشورهای اسلامی است که از خون حجاج خود هم دفاع نمی‌کنند

آیت‌الله موحدی کرمانی ادامه داد: ما از رفتار شما (سران عربستان) تعجب نمی‌کنیم چراکه شما طوق ذلت در مقابل آمریکا را به گردن انداختید اما تعجب ما از سران کشورهای اسلامی است که از خون حجاج خود هم دفاع نمی‌کنند.

وی به ارتباط آمریکا و سران آل‌سعود اشاره و خاطرنشان کرد: من از کشور آمریکا تعجب می‌کنم چراکه با کشوری هم‌سخن است که طبق اسناد، در حادثه 11 سپتامبر نقش موثر و اصلی را داشته است.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه آل‌سعود از برائت مشرکین در اعمال شرعی حج ناراحت است، گفت: مگر شما مشرک هستید که ناراحت می‌شوید. این سخن خود قرآن است پس یکباره اعلام کنید که اصلا قرآن را قبول ندارید.

آیت‌الله موحدی کرمانی در مورد حج نیز اظهار داشت: امنیت و عزت در حج باید توامان با هم حفظ شود. مبادا امنیت حجاج آسیب ببیند و خدایی نکرده بعضی‌ها کشته شوند.

هرچه می‌خواهید برای آمریکا خوش‌رقصی کنید 

منبع : طبيعت و کوه فدکوهابی‌ها هم دشمن شیعه و هم دشمن ایرانی هستند
برچسب ها : حجاج ,تعجب ,آمریکا ,سران ,موحدی ,کرمانی ,موحدی کرمانی ,موقت تهران ,اظهار داشت ,امام جمعه ,جمعه موقت ,سران کشورهای اسلامی ,حجاج کارشکنی می‌کنید ,